Toroğlu Şanlıurfa'da final yönetti

Şanlıurfa'da Emniyet Müdürlüğü birimleri arasında yapılan futbol turnuvasının finalini eski hakemlerden Erman Toroğlu yönetti.

Haber; DHA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Toroğlu Şanlıurfa'da final yönetti
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
07 Ocak 2013 18:48
Şanlıurfa'da Emniyet Müdürlüğü birimleri arasında yapılan futbol turnuvasının finalini eski hakemlerden Erman Toroğlu yönetti. Yağmur nedeniyle başına polis beresi takarak maç yöneten Erman Toroğlu, daha sonra düzenlenen sıra gecesinde poşu takıp eğlendi.
 
Eski hakem olan futbol yorumcusu Erman Toroğlu, Emniyet Müdürü Mehmet Likoğu'nun davetlisi olarak Şanlıurfa'ya geldi. Emniyet Müdürlüğü birimleri arasında düzenlenen Asayiş Şube Müdürlüğü ile Güven Timi Bürosu arasındaki final maçını yönetmek üzere kente gelen Toroğlu, yağmur nedeniyle sahaya yağmurluk giyip, başına polis beresi takarak çıktı. Kıyasıya geçen karşılaşmayı 6-2 kazanan Güven Timi Bürosu, turnuvanın galibi olmayı başararak kupayı kaldırdı.
 
Kupa töreninde konuşan Şanlıurfa Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, "Şanlıurfa'da polis çok hızlı tempoyla görev yapıyor. Bu kapsamda personelin motive olması için sportif faaliyetlere ağırlık verdik. 24 saat görev yapan bu arkadaşlarımız futbol turnuvasında zevkli bir çaba gösterdiler. Zevkli turnuvamızın finalini de hakemlik mesleğinin önemli isimlerinden Erman Toroğlu'nun yönetmesi hepimizi sevindirdi" dedi.
 
SIRA GECESİNDE POŞU TAKTI
 
Maçı polis beresi ile yöneten Erman Toroğlu, daha sonra Polisevi'ne geçti ve onuruna düzenlenen sıra gecesine katıldı. Burada boynuna kırmızı ve beyaz renkli poşu takan Erman Toroğlu, yöresel türkülere eşlik ederek eğlendi. Çok sevdiği Şanlıurfa'nın kendisi için özel bir kent olduğunu belirten Toroğlu, "Polis her türlü hava şartlarında görev yapıyor. Spor denilince akan kanlar durur. Biz de her türlü havada görev alırız. Bugün burada çok güzel bir olay yaşandı. Futbol müsabakası polislerimiz için rahatlatıcı ve stres artıcı bir olaydır. Ben, Türkiye'de bir polis takımının şampiyon olmasını istiyorum" dedi.
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam