Tevez uzatacak!

İngiltere Premier League takımlarından Manchester City, Arjantinli futbolcusu Carlos Tevez'in sözleşmesini uzatmaya hazırlanıyor.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Tevez uzatacak!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
13 Ocak 2013 12:31
İngiltere Prenier League takımlarından Chelsea'de Carlos Tevez belirsizliği yaşanıyor! 2011 yılında Şampiyonlar Ligi'nde Bayern Münih ile oynanan maçta yedek bekleyen Carlos Tevez takımı 2-0 gerideyken Mancini tarafından oyuna dahil edilecekti ama Mancini'ye göre Tevez oyuna girmeyi reddetmişti.

Tevez ise daha sonra yaptığı açıklamada bunu kabul etmemişti ve ikili arasında soğuk rüzgarlar esmeye başlamıştı hatta Arjantinli oyuncu takımdan ayrılmak istediğini belirtmişti.

Mancini o dönemde, "Bu konuda Tevez'le konuşmak için daha vaktimiz var. Carlos bir karar aldığında bizimle zaten paylaşacaktır" açıklamasını yapmıştı.

Tevez o dönemde Mancini'yle olan problemleri ve takımdan ayrılmak istemesinden dolayı 5 ay boyunca takımında yer almadı. Daha sonra takıma katılan, tavırlarıyla ve hareketleriyle Mancini'yi oldukça şaşırtan Tevez tekrar forma giymeye başladı.

Mancini yaptığı açıklamada, "Carlos'un davranışlarından çok memnunum ve çok iyi çalışıyor. Bizim için önemli bir kadar da tecrübeli bir oyuncu, hatta Balotelli'ye de yardımcı olabilecek bir insan" diyerek Balotelli'ye de mesaj göndermeyi unutmadı.

Son olarak Tevez'in sözleşmesinin uzatılıp uzatılmayacağıylşa ilgili olarak, "Bu tabii ki olabilir. Carlos henüz 28 yaşında ve ileriki sezonlarda da futbol oynamak isteyecektir. Bu bir seçenek olabilir evet" diyerek Carlos Tevez'in Manchester kariyerine devam edebileceğinin sinyallerini de vermiş oldu.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam