Tevez gemileri yaktı! "Boca'ya dönmek istiyorum"

Manchester City'nin Arjantinli oyuncusu Carlos Tevez yeni kontrat teklifini reddettiğini ve ülkesine dönmek istediğini açıkladı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Tevez gemileri yaktı! 'Boca'ya dönmek istiyorum'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
20 Ocak 2013 13:26
Manchester City'nin sorunlu yıldızı Carlos Tevez, takımının yeni kontrat teklifini reddettiğini açıkladı.

Arjantinli oyuncu Mirror'da yer alan açıklamalarında çocukluk hayali olan Boca Juniors'a dönmeyi arzuladığını belirtti ve "Manchester City ile bir yıl daha kontratım var ve 2 yıl daha uzatmak istiyorlar. Ama ben evime dönmek istiyorum. City beni bedavaya göndermek istemiyor. Boca Juniors'un Başkanı kapılarının bana her zaman açık olduğunu söyledi ve o formayı tekrar giymek için sabırsızlanıyorum. Kariyetimi Boca ile sonlandırmak en büyük amacım. Benim ve ailemin hayali bu! Manchester City ile Fulham'a karşı oynamaktansa, River Plate'e karşı oynamak istiyorum. Fakat şu anda kontratım var ve İngiltere'de kalmak zorundayım" ifadelerini kullandı.

Manchester United'tan şehrin diğer ekibi M.City'e geçtiğinde kahraman olarak karşılanan Tevez'in teknik direktör Mancini ile yıldız barışmamış ve geçtiğimiz sezon Şampiyonlar Ligi'nde Bayern Münih karşısında oyuna girmeyi reddettiğinde büyük para cezasına çarptırılmıştı.

Mancini ile yaşadığı olaylardan sonra bir çöküş yaşadığını belirten Arjantinli, "Geçen sezon futbolu bırakmayı düşündüm. Oynama hevesimi kaybetmiştim ve odamda tek başıma ağlıyordum. Çok acı çektim. Futbol ile ilgili daha fazla bir şey yapmayı istemedim. Ama  şu anda daha iyiyim. Sıcağı sıcağına yanlış kararlar alabiliyorumi ancak artık en azından menajerimin aldığı kararları anlayabiliyorum" açıklamasını yaptı.
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam