Şeyhlerin yeni hedefi!

Katarlı Şeyh Tamim bin Hamad Al-Thani'nin satın almasından sonra agresif bir transfer politikası olan Paris Saint-Germain yeni hedefini Arsenal menajeri Arsene Wenger olarak belirledi.

Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Şeyhlerin yeni hedefi!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
20 Ocak 2013 13:29
Fransa Ligue 1 takımlarından Paris Saint-Germain, Katarlı şeyhlerinin takımın idaresine geçmesinden sonra yürüttüğü çılgın transfer planlarına bir yenisini ekledi. Şeyhlerin şimdiki hedefi Arsenal'in Fransız teknik adamı Arsene Wenger...

İngiliz basınında çıkan haberlere göre; PSG teknik direktörü Carlo Ancelotti'nin genel performansından memnun olmayan Nasser El Khelaifi, Jose Mourinho'nun Madrid'den sonraki durağının İngiltere olacğaını söylemesi ve Pep Guardiola'nın Bayern Münih'e gitmesi sonrası hedefini Arsene Wenger olarak belirledi. Arsenal'in simge menajeri Arsene Wenger'i yıllık 12 milyon euroluk bir maaşla etkilemeye çalışacak olan Khelaifi'nin Mourinho konusunu da bir daha açılmamak üzere kapattığı ifade edildi.

Ancak, Arsenal'in sözleşmesi 2014'te bitecek olan menajerini bırakmak konusunda gönülsüz olacağı ve Wenger'in de Arsenal'den tatmin edici bir ücret olan 8.5 milyon euro ücret alıyor olması bu transferin gerçekleşmesnin önündeki engeller olarak gösteriliyor.

 

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam