Tevez Balotelli'ye arka çıktı

Futbolcundan çok saha dışındaki olaylarıyla gündeme gelen Manchester City'nin İtalyan yıldızı Mario Balotelli'ye takım arkadaşı Carlos Tevez'den destek geldi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Tevez Balotelli'ye arka çıktı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
07 Ocak 2013 16:34
Futbolcundan çok saha dışındaki olaylarıyla gündeme gelen Manchester City'nin İtalyan yıldızı Mario Balotelli'ye takım arkadaşı Carlos Tevez'den destek geldi. Tevez, Balotelli'nin geçmişte yaptığı hataları tekrarlamayacağını belirtti.

Geçtiğimiz hafta hocası Roberto Mancini ile fiziksel temasa giren ve bir anda gündeme oturan genç futbolcunun yanı sıra, geride bıraktığımız sezonda Tevez de Mancini ile sorunlar yaşamış ve uzun süre formasından uzak kalmıştı. Maç esnasında Mancini'nin oyuna girmesi yönündeki direktifini geri çeviren Arjantinli futbolcu, uzun bir süre kadro dışı kalmıştı.

Tevez, "Mario'ya yarım etmeye çalışacağım. Onunla saha dışında ve içinde sürekli konuşurum. Ben de ona benzer bir durum yaşamıştım. Her zaman için ona yardım etmeye ve bu durumu aşmasına yardımcı olmaya hazırım. Geçmişte yaptığı hataları bundan sonra yapmayacak" diyerek takım arkadaşına arka çıktı.

Carlos Tevez, Mancini ve Balotelli'nin idmanda yaşadığı olayı 'normal' olarak değerlendirdi. 28 yaşındaki yıldız, "Bu yaşanılan şey her kulüpte oluyor. Ama aynı olay City'de olunca bütün gözler buraya çevriliyor. Bu tür şeyler her zaman her yerde olur" ifadelerini kullandı.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam