Tarihi twitter cezası transferini engellemiş

Mikro blog sitesi twitter'dan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım hakkında yaptığı yorumlardan dolayı PFKD tarafından iki maçlık cezaya çarptırılan Mesut Yılmaz, aldığı cezanın transferini de engellediğini açıkladı.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Tarihi twitter cezası transferini engellemiş
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
19 Ocak 2013 13:36
Mikro blog sitesi twitter'dan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım hakkında yaptığı yorumlardan dolayı PFKD tarafından iki maçlık cezaya çarptırılan Mesut Yılmaz, TRTSpor'da yayınlanan Futbol Gecesi adlı programda yaptığı açıklamada başka bir takıma transfer olacağını ancak bu cezadan dolayı anlaşmasının iptal olduğunu söyledi.

Twitter'da yazılanların kendisinin bilgisi dışında olduğunu belirten Yılmaz, "Bilgim dışında twitter sayfama girilmiş ve o yorumlar yazılmış. Twitter'ı zaten çok fazla kullanan biri değilim. PFDK'dan ceza aldığım için çok üzgünüm. Gerçekten şu anda çok şaşkınım. Ben Fenerbahçe'nin altyapısında yetiştim ve 7-8 senem o camia içerisinde geçti. Fenerbahçe'den ekmek yedim ve böyle bir şey yapmam söz konusu değil" dedi.

PFDK'dan aldığı cezadan dolayı büyük bir şaşkınlık içerisinde olduğunu ifade eden Yılmaz, "Transfer görüşmelerim vardı, bir kulüp ile anlaştım ancak bu haberler çıkınca anlaşmam iptal oldu. Ben 20 yaşındayım ve hayatımı futboldan kazanıyorum. Neden ekmek yediğim mesleğe bu şekilde ihanet edeyim" şeklinde konuştu.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam