'Süper Lig'e çıkacağız'

Torku Konyaspor menajeri Seyit İçgül, Süper Lig'e yükselme yarışı hakkında iddialı konuştu.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
'Süper Lig'e çıkacağız'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
05 Ocak 2013 16:43
Torku Konyaspor menajeri Seyit İçgül, sezon sonunda ilk ikiden veya play-off'dan Süper Lig'e yükseleceklerine inandığını söyledi.

Seyit İçgül, yaptığı açıklamada, devre arası hazırlıklarının Antalya kampında iyi geçtiğini ve Süper Lig hedefine ulaşmak için çalıştıklarını belirtti.

Transfer konusunda temasların devam ettiğini ve maksimum katkı sağlayacak oyuncuyu takıma kazandıracaklarını ifade eden İçgül, ''Takımımız devre arası transferde bugüne kadar sadece Murat Akın'ı renklerine bağladı. Murat Akın bu ligde her takımda oynayabilecek ve önemli katkı sağlayabilecek düzeyde kaliteli bir oyuncu'' dedi.
Akın'ı renklerine bağlayarak iyi bir transfer yaptıklarını vurgulayan İçgül, forvet mevkisine takviye için temasların devam ettiğini bildirdi.

Torku Konyaspor'un sezonun ilk yarısında istenilen sonuçları alamadığını ve bunun da puan cetveline yansıdığını anlatan İçgül, şunları kaydetti:

''Bakıldığında gerçekten kaliteli oyunculardan kurulu bir takıma sahibiz. Ancak bir türlü istikrarı yakalayamadık. Sonuçları alamadığımız ve beklenmedik puan kayıpları yaşadığımız için zirvenin gerisinde kaldık. Fakat, teknik heyet değişikliği ve son haftalarda yakaladığımız çıkış ile puan farkını azalttık. Sezonun ikinci yarısı daha çekişmeli geçecek. Biz de Süper Lig yarışının içerisinde olacağız. Hedefimizi sonuna kadar kovalayacağız. İlk ikiden veya play-off grubundan Süper Lig'e çıkacağımıza inanıyoruz.''
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam