"Sneijder vıdı vıdısı bitse, yetti bea..."

Sneijdeir'in 'evet' deme sürecinin geciktiği her gün sarı-kırmızılı taraftarların da Hollandalı yıldıza olan bakış açısı değişmeye başladı.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
'Sneijder vıdı vıdısı bitse, yetti bea...'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
17 Ocak 2013 10:52
Galatasaray camiası Wesley Sneijder konusunda iki cepheye bölündü.

Sarı-kırmızılı kulübün Divan Kurulu'nda yönetime sert eleştirilerde bulunan üyeler, Hollandalı futbolcunun hem maliyetinden dolayı hem de sürecin uzatılmasından dert yandı. Inter ile anlaşmanın sağlanmasına rağmen Wesley Sneijder'i ikna etmekte zorlanan sarı-kırmızılı yönetim, Hollandalı futbolcuya 21 Ocak Pazartesi gününe kadar süre verdi.

Sneijder'in Inter ile arasındaki sorunları çözmesi bekleyen sarı-kırmızılı yönetim, Hollandalı'dan gelecek olan olumsuz bir cevap karşısında da hemen harekete geçerek 'B' planını devreye sokacak. Sneijdeir'in 'evet' deme sürecinin geciktiği her gün sarı-kırmızılı taraftarların da Hollandalı yıldıza olan bakış açısı değişmeye başladı.

Divan Kurulu'nda yapılan "Sneijder'in peşinden bu kadar koşulmamalı" eleştirileri sarı-kırmızılı taraftarları da etkilemeye başladı. Özellikle bir televizyon kanalında duyurulan "Sneijder şu anda uçakta, İstanbul'a geliyor" haberinin ardından bazı Galatasaray taraftarlarının havaalanına gitmesi camiada büyük bir eleştiri konusu oldu.

Galatasaray taraftarlarının bir bölümü, yönetimin Sneijder konusundaki tavrını eleştirirken; Hollandalı oyuncunun da bir an önce karar vermesi gerektiği görüşünü savundu. Wesley Sneijder'in her gün yeni bir bahane ile Galatasaray'ı oyaladığını ve sarı-kırmızılı kulübün prestijini düşürdüğünü belirten taraftarlar, yetenekli kramponun alınmaması için bir kampanya bile başlatmayı önerdiler.


GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam