Sir'den Balotelli için Mou üstünden yorum!

İngiltere Premier League takımlarından Manchester United'in İskoç menajeri Sir Alex Ferguson, Mario Balotelli ile Roberto Mancini arasında yaşanan olayı yorumladı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Sir'den Balotelli için Mou üstünden yorum!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
05 Ocak 2013 09:24
İngiltere Premier League takımlarından Manchester United'in İskoç menajeri Sir Alex Ferguson, Mario Balotelli ile Roberto Mancini arasında yaşanan tartışmayı değerlendirdi.

Balotelli ile Mancini arasındaki tartışmanın tek suçlusunun Manchester City kulübü olduğunu ifade eden Ferguson, "Eğer bizler ve sizler bu haberleri okuyor ve bu fotoğrafları görüyorsanız tek suçlu bunların olmasına izin veren kulüptür başkası değil. Antrenman sahası sizin başarıya giden yerinizdir. Diğer rakiplerinizin sizden bazı bilgileri yada görüntüleri okumasını ya da görmesini istermisiniz? Ben eminim kimse istemez" ifadelerini kullandı.

ÇÜNKÜ ORADA JOSE MOURINHO VAR...

Antrenmanların herkesi kontrol etme açısından teknik adamlar için çok zor olduğunu ifade eden Sir Alex Ferguson, "Siz antrenmandayken saha kenarındakiler sizin bilgilerinizi kimlere iletiyor bilemezsiniz, bunları takip etmek bizim için oldukça zor" dedi ve "Real Madrid gibi kulüplerde de basın hergün antrenman sahasına geliyor ama neden görüntü alamıyor. Çünkü orada Jose Mourinho var" açıklamasında bulundu.

Birçok kulübün basın mensuplarının antrenman sahasına girmesine izin vermediğini bildiğini ifade eden başarılı teknik adam, "Etrafınızda basın varken nasıl işinizi rahat yaparsınız, ya da nasıl taktik çalışırsınız ki?" dedi.

Kulüp olarak bu soruna çözüm bulduklarını da aktaran Sir, "Yine de bazı fotoğrafçılar antrenman sahasının etrafındaki ormanlık bölümünde gezerken fotoğraf çekebiliyorlar ama biz oralara kurt köpekleri yerleştirdik o yüzden sıkıntı yaşamıyoruz" sözlerini kullandı.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam