Simeone'den, Arda ve Falcao açıklaması!

Atletico Madrid teknik direktörü Diego Simeone, düzenlediği basın toplatısında takımın durumu ve Arda ile Falcao'nun geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Simeone'den, Arda ve Falcao açıklaması!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
19 Ocak 2013 15:41
İspanya La Liga'da gösterdiği performansla herkesin beğenisi kazanan ve ligde ikinci sırada bulunan Atletico Madrid'de teknik direktör Diego Simeone bir basın toplantısı düzenledi.

"HENÜZ EN ÜST SEVİYEYE ULAŞMADIK"

Arjantinli teknik adam açıklamasında ilk olarak gösterdikleri performansla ilgili konuşarak, "Herşey sezon sonunda ortaya çıkacak. Sürekli gelişiyoruz ve bu sayede iyi çizgimizi devam ettiriyoruz. Şu anda ligin ortasındayız ve lig uzun bir maraton. Bu yüzden dikkatli olmak ve maç maç düşünmek zorundayız." dedi.

Takımının gelişimini de değerlendiren Simeone, "Henüz en üst seviyemize ulaşmadık. Takım daha iyi olabilir, oyunda daha çok devamlılık gösterebilir ve daha çok gelişebilir. Ayrıca bunları yapmak zorundayız. Oyuncularımı tanıyorum ve bunları başaracalarını biliyorum. Gelişmemiz gerektiğinin farkındayız." şeklinde konuştu.

ARDA VE FALCAO İÇİN AÇIKLAMA!

Takımın yıldızların olan milli oyuncumuz Arda Turan ve Radamel Falcao'nun takımda kalıp kalmayacakları ilgili de konuşan Simeone, "İnsanlar Arda ve Falcao'yu seviyorlar. Onlar takımdaki en iyi oyuncularımızdan ikisi. Arda'nın transferiyle ilgili söylenilenlerin başka yerlere çekildiğini ve anlamının dışına çıktığını düşünüyorum. Şu anda en önemli olan şey bugündür, gelecekte ne olacağını ise zamanı geldiğinde oturup konuşacağız. Şu anda iyi gidiyoruz ve Falcao ile Arda da bizim oyuncularımız. Her ikisi de laflarla değil oynadıkları oyunla kendilerini gösteriyorlar. Konuşmak çok kolaydır ama asıl önemli olan bunu kanıtlamaktır. Gerçek olan tek şey Arda ile Falcao bu takımın en iyi oyuncularından ikisi." sözlerini kullandı.

Simeone son olarak ise "Yaptıklarımızla yetinecek bir takım değiliz. Sürekli çalışmak ve gelişmek zorundayız. Eğer bunu bırakırsak o zaman zarar görmeye başlarız. Bizim gerçek bir takım olmamız çok iyi bir şey. Eğer hem ligde hem Kral Kupası'nda hem de Avrupa Ligi'nde yarışmacı şekilde yer almak istiyorsak mücadelemizi sürdürmeliyiz." dedi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam