Sercan kararını verdi

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin transfer gündeminde olan Sercan Sararer, 1 yıl daha Bundesliga'da kalmak istiyor.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Sercan kararını verdi
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
06 Ocak 2013 11:37
Galatasaray ve Fenerbahçe'nin transfer gündeminde olan Sercan Sararer, 1 yıl daha Bundesliga'da kalmak istiyor. Sezon sonunda Fürth ile olan sözleşmesi sona erecek olan ve transferde çok daha rahat hareket edeceğini düşünen Sercan, kulübünün tüm baskısına rağmen takımında kalmayı kafasına koydu.

Sezon sonunda bitecek olan sözleşmesinden dolayı bonservisini cebine koyarak çok daha fazla kazanç elde edeceğini düşünen milli futbolcu, Fürth başkanı Hack ile yaptığı görüşmede sezon sonuna kadar takımda kalmak istediğini dile getirdi.

Fürth menajeri Rouven Schröder ise, takımın Antalya kampında yaptığı açıklamada Sercan için gelecek olan tekliflere açık olduklarının sinyalini verdi.

Sercan Sararer'in babası Cengiz Sararer ise menajerler aracılığıyla Fenerbahçe'den teklif aldıklarını açıkladı. Hiçbir takımla resmi bir görüşme yapmadıklarını ancak menajerler aracılığıyla kendilerine Fenerbahçe'den teklif geldiğini ifade eden baba Sararer, "Sercan'ı büyük takımların istemesi gurur verici. Sezon başında da çeşitli söylentiler vardı. Ama oğlumun 1 yıl Bundesliga'da oynama hayali var. Bunu gerçekleştiriyor" diye konuştu.

Tümü
 Reklam