Şener ve Şakar stattan izleyemedi

Trabzonspor'da Başkan Sadri Şener ile Asbaşkan Nevzat Şakar, Trabzonspor'un Galatasaray ile oynadığı maçı stattan izleyemedi.

Haber; DHA
Şener ve Şakar stattan izleyemedi
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
11 Aralık 2011 19:42
Şike iddianamesinde isimleri yer aldıktan sonra savcı tarafından stada girişlerine yasak koyulan Başkan Sadri Şener ile Asbaşkan Nevzat Şakar, Trabzonspor'un Galatasaray ile oynadığı maçı stattan izleyemedi. Başkan Sadri Şener maçı İstanbul'da izlerken, Asbaşkan Şakar ise Trabzon'daki Ziyabey Sosyal Tesisleri'nde maçı izledi. Trabzonspor'u diğer yönetim kurulu üyeleri temsil etti.

TARAFTARLAR BİRLİKTE YEMEK YEDİ

Bu arada Beşiktaş ile oynanan maçta TFF'nin aldığı büyük takımların arasındaki maçlara rakip takım seyircisi girmeyecek karanını protesto ederek siyah - beyazlı taraftarları Trabzon'a takip eden bordo - mavili taraftarlar, bu kez de Galatasaraylı taraftarları davet etti. Bordo - mavili taraftarlar ile Galatasaraylı taraftarlar öğle yemeğini birlikte yedikten sonra maçı da birlikte izledi. Bordo - mavili taraftarlar tribünleri tamamen doldurarak takımlarına destek verdi.

ŞENOL GÜNEŞ'TEN HÜCUM AĞIRLIKLI BİR KADRO

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Galatasaray karşısına hücum ağırlıklı bir kadroyu sürdü. Üç forvet oyuncusu Halil, Henrique ve Burak'a 11'de şans veren tecrübeli teknik adam bu futbolcuları Adrian ile destekledi. Güneş, orta sahada ise Zokora ve Colman'a önemli sorumluluklar yükledi. Galatasaray sahaya, "Kitaplar konuşur, engeller yok olur" yazılı pankart ile çıktı.


Tümü
TÜMÜ