Ronaldo: "Herkes memnun edemezsiniz"

Real Madrid'in yıldızı Cristiano Ronaldo, kimseyi mutlu ya da memnun edebilmek için bir çaba sarfetmediğimi dile getirdi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Ronaldo: 'Herkes memnun edemezsiniz'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
07 Ocak 2013 18:21
Real Madrid'in yıldızı Cristiano Ronaldo, Brezilya'da yayın yapan Globo'ya verdiği röportajda herkesi memnun ve mutlu etmenin mümkün olmadığını dile getirdi.

İnsanların kendisini sevmesi için çaba harcamadığını ifade eden Ronaldo, "Çok fazla tevazu kusurdur. Seversiniz ya da sevmezsiniz bu kadar basit. Tanrı herkesi menmnun edebilir. Ama ben buna rağmen insanların beni sevmesi için çok çabalıyorum" ifadelerini kullandı.

Ronaldo ayrıca meslekleri ne olursa olsun bütün insanların yaptıkları işte en iyisi olmak için çalışmaları gerektiğini vurgulayarak, "Olur ya da olmaz ama en iyisi olmak çalışıyorum" dedi.

SCOLARI: "O HER ZAMAN EN İYİ OLMAK İSTER"

Globo televizyonu ayrıca Ronaldo'nun Portekiz milli takımında teknik direktörlüğünü yapmış olan Luis Felipe Scolari'yle de bir röportaj gerçekleştirdi.

Scolari, Ronaldo'yu "kazanan" olarak yorumlarken, eski öğrencisinin her zaman birinci olmak için çalıştığını ve hiçbir zaman ikinci sırada yer almak istemediğinide sözlerine ekledi.

Ronaldo'nun "eksiksiz" ve "profesyonal" bir insan olduğunu söyleyen Brezilyalı çalıştırıcı Ronaldo'nun her zaman Baloon D'or'a aday olduğunu ve bundan sonrada olacağını söylerken 2008 yılında bu ödülü kazandığına dikkat çekti.

SCOLARI: RONALDO ÜZGÜN

Globo televizyonu yayınını yaptığı programda son 3 yıldır Ballon D'or'u kazanan ve 2012 yılı içinde en büyük favori olarak gösterilen Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi hakkındaysa bir yorumda bulunulmazken sadece Luis Felipe Scolari Ronaldo'dan bahsederken Messi'nin adını bir kere kullanması ise oldukça dikkat çekti.

Scolari, "Ronaldo, Messi'yi tekrar ve tekrar geride bırakıp onun önünde yer almak istiyor. Ronaldo bu konuda üzgün" açıklamasında bulundu.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam