Ronaldo, Guardiola ve Stoch! Gergin anlar...

Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo ile Barcelona'nın eski çalıştırıcısı Pep Guardiola, FIFA ödül gecesinde karşılaştı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Ronaldo, Guardiola ve Stoch! Gergin anlar...
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
09 Ocak 2013 14:46
FIFA tarafından yılın en iyilerinin belirlendiği gecede Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo ile Barcelona'nın eski çalıştırıcısı Pep Guardiola'nın ilginç buluşması dikkatlerden kaçmadı.

İspanyol "Punto Pelota" adlı programda yakalanan görüntülerde, Ronaldo'nun Guardiola'nın yanından geçerek selam verdiği görülüyor. Başarılı çalıştırıcının omzuna dokunan Ronaldo, Guardiola'nın 'umursamaz' tavrının ardından bir anlık şok yaşayarak yoluna devam ediyor.

"FIFA Puskas Yılın Golü Ödülü"nün sahibi olan Miroslav Stoch ile birlikte oturan Guardiola, Ronaldo'nun gidişinin ardından ellerini dizlerine vurarak duruma yine kayıtsız kaldı.

Guardiola, Barça'yı çalıştırdığı dönemde 'El Clasico'da Ronaldo ile bir sürtüşme yaşamıştı. Taç çizgisinde topu eline alarak Ronaldo'ya vermeyen Pep, topu bir de yere atınca Ronaldo tarafından itilmişti.STOCH'UN AÇIKLANDIĞI AN


Tümü
 Reklam