Roberto Mancini: "Balotelli'yi özleyeceğim"

İngiltere Premier League takımlarından Manchester City'in İtalyan menajeri Roberto Mancini, Mario Balotelli'yi özleyeceğini söyledi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Roberto Mancini: 'Balotelli'yi özleyeceğim'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
30 Ocak 2013 17:14
İngiltere Premier League takımlarından Manchester City'in İtalyan menajeri Roberto Mancini, AC Milan'a transfer olan Mario Balotelli hakkında açıklamalarda bulundu.

Mancini Balotelli'nin takım için çok önemli bir oyuncu olduğunu ve ayrıldığından dolayı çok üzgün dile getirerek, "O her zaman takımına faydalı olmuştur, bir Premier Lig ve bir FA Cup kazanmamızda takıma oldukça katkı sağladı. Eğer takımda kalsaydı bundan sonraki maçlarımızda da çok faydalı olacaktı ama Mario için önemli olan şey İtalya'ya ger dönmekti" ifadelerini kullandı.

İtalyan oyuncunun yeni takımında çok iyi performans göstererek çok iyi yerlere geleceğini belirten Mancini ayrıca bugüne aralarında geçen bütün olaylardan dolayı da herhangi bir kızgınlık yada kırgınlık duymadığınıda vurgularken, "Balotelli benim için diğer çocuklarımdan farksız. Vedalaştığımız zaman oldukça duygusal anlar yaşadık, onu hem ben hem takım arkadaşları çok seviyor" sözlerini kullandı ve Balotelli'yi çok özleyeceğini dile getirdi.

Manchester City takımının bir diğer yıldızı Sergio Agüero'da Twetter hesabından yaptığı açıklamada, "İyi şanslar Mario, seni burada kimse unutmayacak. Yeni yolculuğunda tüm iyilikler seninle olsun" diyerek eski takım arkadaşına başarılar diledi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam