Real için 'şaka' yorumu

Atletico Madrid Başkanı Enrique Cerezo, Radamel Falco'nun Real Madrid'e transfer olacağı yönünde çıkan haberleri 'şaka' olarak yorumladı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Real için 'şaka' yorumu
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
04 Ocak 2013 15:47
Atletico Madrid Başkanı Enrique Cerezo katıldığı radyo programında önemli açıklamalar yaptı. Cerezo, Kolombiyalo oyuncu Radamel Falcao'nun menajeri Jorge Mendes'in Atletico'ya zarar verme düşüncesinin olmadığını söyledi.

Jorge Mendes'in Atletico'yla sürekli çalışan bir menajer olduğunu kabul ettiğini, ama kendisiyle çok fazla görüşmediğini dile getiren başkan Cerezo, "Kulübümüz çok sayıda menajerle çalışır o da bunlardan birisidir" dedi.

Ayrıca, kimsenin Atleco Madrid'e zarar veremeyeceğini söyleyen başkan, "Mendes benim bu düşüncelerimi çok iyi biliyor ve bizi çok iyi anladığını biliyorum" ifadelerini kullandı.

FALCAO, REAL MADRID'LE SÖZLEŞME...

Kısa bir süre önce İspanyol kanalında çıkan ve başkan Cerezo'nun ağzından söylenen "Falcao ve Real Madrid arasında imzalanan bazı sözleşmeler olduğu" sözlerinin hatırlatılması üzerine ise Cerezo, "Bunlar tamamen yalan, ben bu konu hakkında kimseyle en ufak bir görüşme yapmadım. Kesinlikle yalan" açıklamasında bulundu.

Falcao'nun yakın arkadaşlarının "Falcao, Real Madrid'le anlaştı" sözleri üzerine de konuşan Cerezo, "Bunlar tamamen yalan, bazı insanlar şaka yapıyor ya da kelimeleri karıştırıyor, özellikle benim söylemediğim şeyleri, söylenmiş gibi göstermek haksızlık" dedi.

HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK

Atletico Madrid CEO'su Gil ise; Falcao'nun kulübün sözleşmeli oyuncusu olduğunu, transferi konusunda karar verme yetkisinin kendilerine ait olduğunu ve sözleşmesinin devam ettiğini hatırlatarak, "Daha fazla konuşmaya gerek yok" ifadelerini kullandı.

Bu konuda daha fazla birşey söylemek istemediğini belirten Cerezo, bunların hepsine şaka olarak baktığını ve bu tür haberlerin takımı ve oyuncuları yıpratma amacıyla yapıldığını söyledi. Dedikodular hakkında konuşmanın da saçma bir şey olduğunu aktaran Atletico Başkanı, "Eğer bir gün gerçekten somut gelişmeler olursa o zaman konuşuruz" dedi.

Son olarak, teknik direktör Diego Simeone'nin sezon sonu bitecek olan sözleşmesinin yenilenip yenilenmeyeceği sorusuna ise, "Sözleşmeyi yıl içinde yer, tarih ve zaman belirtmeden sessizce bitireceğiz" şeklinde konuştu.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam