Murat Sancak'tan hakem tepkisi

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Galatasaray'a kaybettikleri karşılaşmanın ardından hakem Ali Şansalan'a tepki gösterdi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Murat Sancak'tan hakem tepkisi
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
01 Nisan 2023 23:08
Son güncelleme 02 Nisan 2023 00:26
Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Galatasaray maçı sonrası konuştu.

Murat Sancak yaptığı açıklamada, "Ali Şansalan görevini yaptı. Emre Akbaba'nın niyetine bakın, kırmızı yok. Basma var ama ayağını çekiyor. O pozisyonun yarım dakika öncesine gitmek lazım. Svensson'a yapılan bir faul var. Kırmızı da olsa oradan dönerdi." ifadelerini kullandı.

Hakemi eleştiren Sancak, "Daha önceki hakemlere göre biraz daha iyiydi ama maç içinde eyyamcılık var. TFF'ye herzaman gidiyoruz. Ali Şansalan'ı istemiyoruz diyemeyiz. Artık atanmış bir hakemdi." dedi.

Erden Timur'a da cevap veren Murat Sancak, "Oynadığın takım Adana Demirspor. Operasyonluk bir şey yok. İlk yarıda net pozisyonumuz var. Netice itibariyle Galatasaray iyi oynadı. Maçı Galatasaray hak etti ama biz de iyi oynadık." diye konuştu.

Emre Akbaba'nın performansını beğendiğini söyleyen Sancak, "Emre Akbaba gayet iyi performans gösterdi. Elinden geleni yaptı. Onyekuru'nun saha içinde yanlış bir şey yaptığını düşünmüyorum. Gol kaçırabilir." şeklinde konuştu.

İstifa iddialarıyla ilgili konuşan Murat Sancak, "3-5 kişinin bırak demesiyle bırakacak değilim. Pazara kadar değil, mezara kadar gideriz. Yarın öbür gün bir başkan atayabilirim buraya. Bizde kongre yok artık. Pazara kadar bekleyin sizi mutlu edeceğim demiştim, ettim de." açıklamasını yaptı.

Tümü
 Reklam