"Monopoly' yorumu...

İtalya Serie A takımlarından AC Milan'ın patraonu Silvio Berlusconi, Balotelli ve Kaka transferleri için ilginç bir açıklamada bulundu.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
'Monopoly' yorumu...
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
26 Ocak 2013 22:17
- SPORX DIŞ HABERLER - İtalya Serie A takımlarından AC Milan'ın patraonu Silvio Berlusconi, Balotelli ve Kaka'yı transfer etmek için bir girişimde bulunmayacaklarını belirterek, "Bu maliyetlerle bu transferler imkansız monopoly oynayacak yaşta değiliz" diyerek her iki kulübede imalı bir mesaj gönderdi.

Galliani'nin geçtiğimiz günlerde tranferler için açık kapı bıraktığının hatırlatılması üzerine bunu kabul eden Berlusconi, şuan için böyle bir durumun olmadığını belirtti.

Milan patronu Berlusconi ayrıca Mario Balotelli için İngiliz ekibiyle görüştüklerini ve toplantıya Milan cephesinden Mino Raiola, İtalyan oyuncunun danışmanı, İngiliz ekibinin CEO'su Ferran Soriano'nun katıldığını söyledi ve 25 milyon euro civarında bir rakam istendiğini dile getirdi.

Berlusconi, Manchester City'nin Balottelli için talep ettiği rakamın karşılanmasının mümkün olmadığını belirterek; "İstenen rakam bizim için çok yüksek. Biz bu rakamları karşılayabilecek durumda değiliz" dedi.

Mario Balotelli için menajer Roberto Mancini'de yakın zamanda yaptığı açıklamada İtalyan forvetin takımda kalacağını belirtmişti.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam