Mesut'un babası kafa karıştırdı!

Real Madrid'in önemli isimlerinden Mesut Özil'in babası ve aynı zamanda menajeri olan Mustafa Özil, İspanyol kulübünün Genel Direktörü Jose Angel Sanchez'le buluştu.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Mesut'un babası kafa karıştırdı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
15 Ocak 2013 19:27
Mesut Özil'in babası ve aynı zamanda menajeri olan Mustafa Özil, Real Madrid Genel Direktörü Jose Angel Sanchez'le Santiago Bernabeu'da bir araya geldi ve ikili Mesut'un geleceğiyle ilgili bir takım görüşmelerde bulundu.

Basına verilen bilgiye göre bunun genel bir görüşme olduğu sözleşmeyle ilgili şuan için herhangi değişikliğin olmadığı ayrıca Mesut'un iki buçuk sene önce transfer olduğu Real Madrid'de çok mutlu olduğu belirtildi. Werder Bremen'den 15 milyon Euro'ya transfer olan Mesut Özil'in Real Madrid'le olan sözleşmesi 2015/2016 sezonunun sonunda bitiyor ve Mesut kulübünden yıllık 5 milyon Euro kazanıyor.

Mesut'un Werder Bremen'le olan sözleşmesinin bitimine 1 yıl kala Real Madrid'e transfer olduğuna dikkat çeken haberde, eğer Mesut'un Alman ekibiyle olan sözleşmesi daha uzun olsaydı Real Madrid'e transfer olduğu rakamın çok fazla artabileceğinide yer verildi.

Yıldız oyuncunun İspanyol kulübüyle sözleşmesinin bitimine daha 3.5 yıl gibi bir süre var. Bu sebeple Mesut, reklam, pazarlama ve diğer sponsorluk anlaşmalarınında olmasına rağmen şuan için yeni bir sözleşme imzalamayı düşünmüyor.

Haberde ayrıca Mesut'un babasının Almanya'da yaşadığı ve oğlunu hem ziyaret edip hem de Valencia'yla oynanacak karşılaşmada tribünde izleyeceğide belirtildi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam