Mancini'den Balotelli açıklaması

Perşembe günü Manchester City'nin idmanında çekilen şok kavga görüntüleriyle gündeme oturan Roberto Mancini ve Mario Balotelli vakasında, teknik direktör Mancini kavga iddialarını yalanladı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Mancini'den Balotelli açıklaması
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
04 Ocak 2013 12:55
Manchester City'nin teknik patronu Roberto Mancini, oyuncusu Mario Balotelli ile kavga ettiği iddialarını yalanladı.

İtalyan oyuncu ile aralarında geçen olayın gazetelerde yazıldığı gibi abartılı bir şey olmadığını belirten deneyimli çalıştırıcı oyuncusuna 'dışarı çık' demesinin ardından Balotelli'nin diretmesinden ötürü onu tişörtünden çekip saha dışına gönderdiğini belirtti.

Mancini, "Antrenmanda Balotelli takım arkdaşına bir tekme attı ve ona sahayı terketmesini söyledim. O da bana 'hayır' yanıtını verdi. Ben de bunun üzerine onun tişörtünden tutup dışarıya doğru ittim. Olay bundan ibaret" diyerek Ada'da ve dünyada büyük infial yaratan olayın 'gösteridiği gibi' olmadığını dile getirdi.

İtalyan teknik adam, gazetecilerin 'bir an kontrolünüzü kaybettiniz mi?' sorusuna "2 saniye için evet, 4 saniye sonra hayır. Sahadan ayrılmak istemedi. Kavga yok" ifadelerini kullandı. Mancini oyuncusuyla yaşadığı bu olayın hiçbir şeyi değiştirmeyeceğini vurguladı.BALOTELLİ VE MANCİNİ'NİN ŞOK GÖRÜNTÜLERİ! TIKLAYIN...Tümü
 Reklam