Madrid taraftarı Ronaldo'yu bırakmıyor

İspanya'nın en önemli spor gazetelerinden AS'ın anketine katılan İspanyol taraftarlar, Cristiano Ronaldo'nun Real Madrid'de kalmasını istiyor.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Madrid taraftarı Ronaldo'yu bırakmıyor
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
11 Ocak 2013 15:28
Son günlerde adı özellikle Paris Saint German'le anılan ve Real Madrid'in 2012'nin sonlarında aldığı kötü sonuçların ardından hakkında ayrılacak dedikoduları çıkan Cristiano Ronaldo'yu İspanyollar bırakmak istemiyor.

İspanya'nın en saygın spor gazetelerinden AS'ın internet kullanıcılarına yaptığı ankete katılanların büyük çoğunluğu Portekizli yıldızın Real Madrid'le yeniden sözleşme imzalamasından yana oy kullandı.

49400 katılımcının yüzde 81'lik kısmı Cristiano Ronaldo'nun Real Madrid'le yeniden sözleşme imzalamasını isterken, yüzde 19'luk kısım buna karşı çıktı.

C.Ronaldo, Real Madrid'in Celta Vigo'yu 4-0 yendiği Kral Kupası maçında başarılı bir performans göstermiş ve hat-trick yapan Portekizli yıldıza Real Madrid taraftarı da büyük destek göstermişti.

KULÜP ÜYELERİ DE RONALDO'DAN YANA
Diğer yandan; Real Madrid Kulübü üyelerinin yüzde 77'si Ronaldo'nun mukavelesinin uzatılmasını istiyor. Ronaldo'nun kalmasına karşı olanların oranı ise sadece yüzde 18.5.

Kulüp üyeleri, Ronaldo'suz bir Real Madrid görmek istemezken, Sigma Dos şirketine yaptırılan bir araştırmaya göre, Ronaldo'nun aldığı paranın artırılmasını da sorun olarak görmüyorlar.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam