Lyon'dan Briand açıklaması

Beşiktaş'ın transfer gündeminde olduğu iddia edilen Lyon'un golcüsü Jimmy Briand ile ilgili Lyon başkanı Jean-Michel Aulas'tan açıklama geldi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Lyon'dan Briand açıklaması
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
12 Ocak 2013 17:01
Forvet arayışlarını sürdüren ve Brezilyalı oyuncu Nene'nin Katar'ın yolunu tutmasının ardından alternatif isimlere yönelen Beşiktaş'ın ilgilendiği bir başka oyuncu olan Jimmy Briand hakkında önemli bir açıklama yapıldı.

Lyon'da forma giyen golcü oyuncu için kulüp başkanı Jean-Michel Aulas açıklamalarda bulundu ve "Beşiktaş, Jimmy Briand ile ilgileniyor." diyerek son günlerdeki iddiaları doğruladı.

Aulas açıklamasının devamında, "Takımdan en azıdan bir oyuncu ayrılacak. Yönetimle de görüştükten sonra önemli bir transfer yapmak istiyoruz. Eğer yeterli olmazsa bir ya da iki tane daha oyuncumuzu yollayabiliriz. Ödeme yükümüzü azaltmak istiyoruz." dedi.

Aulas son olarak, takımdan ayrılması gündemde olan Fransız Yoann Gourcuff için ise "Oynayamadığı için fiyatı düştü ama onu ara transfer döneminde göndermek istemiyoruz." diyerek yıldız oyuncunun transferi için kapıları şimdilik kapattı.

Tümü
 Reklam