Listesindeki isimler

Arsenal menajeri Arsene Wenger, Lucas Biglia ve Raul Garcia'yı transfer listesine aldı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Listesindeki isimler
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
09 Ocak 2013 12:11
Barcelona'dan David Villa'nın transferi konusunda olumsuz yanıt alan Arsenal, listesindeki alternatif isimlere yöneldi. Wenger'in listesindeki diğer isimler Atletico Madridli Raul Garcia ve Anderlecht'in kaptanı Lucas Biglia...

Belçika takımının en önemli oyuncusu olan Biglia her fırsatta artık takımdan ayrılıp daha üst seviyede mücadele etmek stediğini dile getiriyor ama Anderlecht yönetiminin de Biglia'nın sözleşmesinde yazan 8 milyon euroya serbest kalır maddesini kullanacağı çok açık.

MAYIS AYINI ÇOK DÜŞÜNMÜYORUZ

Arsenal'i ve Arsene Wenger'i önümüzdeki dönemde çok zor maçlar bekliyor. Manchester City ve Chelsea'yle arka arkaya oynanacak karşılaşmalar Fransz teknik adamı oldukça sıkıntıya sokuyor.

Arsenal'in savunmasında yer alan Per Mertesacker ise yaptığı açıklamada, takımının bu zorlu süreçten alnının akıyla çıkacağına inanıyor.

"Önümüzde Chelsea, Manchester City ve Şampiyonlar Ligi maçları dahil çok zor bir süreç var ama bu karşılaşmalardan başarılı sonuçlar çıkaracağımızdan şüphem yok. Çok iyi bir ekibiz ve herşeyi başarabilecek kapasiteye sahibiz" diyen Mertesacker son olarak, "Her zaman kazanmak için sahaya çıkıyoruz bizim için en önemlisi önümüzdeki maçlara en iyi şekilde hazırlanmak ve elimizden gelen mücadeleyi gösterip başarılı olmak, Mayıs ayındaki sonucun ne olacağını şuan düşünmüyoruz. Takım olarak bazı hedefler belirledik ve ve tek amacımız o hedeflere ulaşmak" sözlerini kullandı.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam