Karşıyaka'da kongre iptal

PTT 1. Lig takımlarından Karşıyaka'da 11-18 Ocak'ta yapılacağı açıklanan olağanüstü kongre iptal edildi.

Haber; DHA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Karşıyaka'da kongre iptal
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
07 Ocak 2013 22:33
Karşıyaka Yönetim Kurulu, durum değerlendirmesi toplantısı düzenleyip 11-18 Ocak'ta yapılacağı açıklanan olağanüstü kongreyi iptal etti.

Para alamadıkları için Futbol Federasyonu'na başvuran futbolcu kadrosunun dağılma sürecine girdiği, yönetimle başkanlığa adaylığını koyan Fatih Diniz arasında yetki tartışmasının yaşandığı yeşil-kırmızılılarda, Başkan Cihan Büyükoral kurmaylarını toplayıp kongreyi oylamaya sundu. Toplantıya katılan 21 üyenin oybirliğiyle olağanüstü kongre kararı kaldırıldı.

Cihan Büyükoral, 27 Aralık'ta kongre kararı alınırken Taraftarlar Derneği'nin ödemeyi taahhüt ettiği 1 milyon TL kadroya dağıtılmadığı için fikir değiştirdiklerini açıkladı. Taraftarların başkan adayı olarak belirlediği, kadroya para ödemek için günlerdir camia onayını ve yönetimden yasal zemin oluşturmasını bekleyen Fatih Diniz ise, "Oyun gibi karar ve açıklamalarla önümüzü tıkadılar. Zaten para ödemeyecekleri kadronun dağılmasına göz yumdular" diye konuştu. Şimdiden 11 futbolcunun ayrıldığı Kaf-Kaf'ta yönetim giden futbolcuların yerini transferle doldurmaya çalışacak.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam