Kaka Milan'a yol yapıyor

Eski kulübü Milan'a dönüş kapılarını açan yıldız oyuncu, kulübü Real Madrid ile Milan'ın anlaşması durumunda İtalyan devine dönebileceğini belirtti.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Kaka Milan'a yol yapıyor
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
17 Ocak 2013 04:12
Real Madrid'in yıldız oyuncusu Kaka, sözleşmesinin feshedileceği iddialarının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. Eski kulübü Milan'a dönüş kapılarını açan yıldız oyuncu, kulübü Real Madrid ile Milan'ın anlaşması durumunda İtalyan devine dönebileceğini belirtti.

Clarence Seedorf'un sahibi olduğu Japon ve Brezilya yemekleri yapan bir restoranda eski takım arkadaşı Robinho ile yemek yiyen Kaka, "İki gün iznim var. Arkadaşımı ziyarete geldim. Geleceğim? Hâlâ Real Madrid ile sözleşmem var; Milan'a dönmek? Bunu isterim, ama önce iki kulübün anlaşması gerekiyor.

Her türlü çözüme ortak olurum. Daha önce de Real Madrid'e söyledim. Hâlâ Milan'a şükran duyuyorum. Milan'ı çok seviyorum ve orada birçok iyi arkadaşı bıraktım." ifadelerini kullandı.

Robinho ise Kaka ile ilgili yöneltilen sorulara, "O harika bir arkadaş ve harika bir şampiyon. Milan'a daha çok şey verebilirdi." diye konuştu.


GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam