Joshua King: "Rakipler için tehdit olacağız"

Fenerbahçe forması giyen Joshua King, Kasımpaşa maçını değerlendirdi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Joshua King: 'Rakipler için tehdit olacağız'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Ağustos 2022 00:08
Fenerbahçe'de Joshua King, 6-0 kazandıkları Kasımpaşa mücadelesini değerlendirdi.

Maçta ilk golü atan King, "Tabii ki bizim için sonuç mutluluk verici. Geçen hafta hayal kırıklığı yaşadık. Bugün oynadığımız maçı kazanmamız gerekiyordu. Kırmızı kart işimizi kolaylaştırdı. Bazen kırmızı kartlar sizin ritminizi düşürebilir ama bizim için böyle olmadı. İyi bir takım olduğumuzu düşünüyorum. Yeni oyuncular var, birlikte hareket ederek iyi sonuçlar almak istiyoruz." dedi.

Açıklamalarına devam eden Norveçli futbolcu, "Premier Lig'de 7 sene oynadım ve zorlu bir ligdi. Bu lig dışarıdan küçümseniyor ama zorlu bir lig. Daha çok gol atabilirdik. Performans olarak yüzde 80-85'im. Daha iyi performans gösterebilirim. Şu an yüzde yüz değilim" diye konuştu.

Tecrübeli futbolcu ayrıca, "Performansımdan dolayı memnunum. Hocamın istediklerinin yerine getirmeye çalıştım. Enner Valencia ile iyi bir kombinasyon oluşturduk. İleri uçta harika oyuncularımız, hepimizin birbirini iyi anlaması ile beraber rakipler için tehdit olacağız." sözlerini kullandı.

Norveçli golcü, son olarak, "Maça iyi başladığımızı düşünüyorum. Kırmızı kartın ardından işimiz kolaylaştı. Oyun ritmimizi düşürmedik ve baskıya devam ettik. İkinci yarı topa sahip olarak rakibi yorduk ve 2-3 daha bulduk. Performansımızdan dolayı mutluyum. Geliştirmemiz gereken yerleri de bir nebze geliştirdik. Bugün genel anlamda iyiydik. Bu şekilde devam etmemiz gerekiyor." değerlendirmesini yaptı. 

Tümü
TÜMÜ