İstekleri Beşiktaş'ı şaşırttı

Gelecek yıl için düşünülen milli kaleci Sinan Bolat "Hemen gelebilirim" deyince, Kartal harekete geçti. Fakat milli file bekçisinin istekleri Beşiktaş'a fazla geldi.

Haber; Vatan
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
İstekleri Beşiktaş'ı şaşırttı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
14 Ocak 2013 08:51
Beşiktaş, sezon sonunda kadrosuna katmayı düşündüğü Sinan Bolat’ın transferindeki sürpriz gelişmeler üzerine milli kaleciyi hemen kadrosuna katabilmek için çalışmaya başlamıştı fakat şartlar buna izin vermedi.

Vatan Gazetesi'nin haberine göre, siyah-beyazlılar, Standart Liege ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan 24 yaşındaki file bekçisini gelecek yıl kadrosuna katmak için şimdiden harekete geçmişti.

Ancak Belçika ekibinde Japon file bekçisi Eiji Kawashima’dan formayı alamayan Sinan, bu nedenle Beşiktaş yönetimine ara transferde de gelebileceğini iletti. Bunun üzerine siyah-beyazlılar Sinan’a beklentilerini sordu.

Başarılı eldiven 1 milyon Euro imza parası ve yıllık 1.5 milyon Euro talep etti. Beşiktaş, Sinan’ın ayrılmasına izin veren Liege’e bonservis ödemeyecekti ama yine de bu transfer, elde McGregor ve Cenk gibi iki kalecinin de olması nedeniyle şimdilik lüks olarak görüldü. Bu nedenle Beşiktaş, sezon sonunda tekrar açılmak üzere Sinan Bolat defterini kapattı.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam