Gelmeden 'Feda' dedi!

İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu Gökhan Süzen, Beşiktaş'tan önce yıllık 1.5 milyon euro istedi. Daha sonra 1 milyon euroda anlaşılınca İstanbul Büyükşehir Belediyeli kanat oyuncusu Kartal oldu.

Haber; Hürriyet
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Gelmeden 'Feda' dedi!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
07 Ocak 2013 08:34
Beşiktaş Yönetimi'nin, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un sol kanat oyuncusu Gökhan Süzen'i önceki gün gerçekleştirilen 2 saatlik toplantı sonucunda ikna ettiği ortaya çıktı. İstanbul BŞB Başkanı Çağatay Kalkancı ile her konuda anlaşan siyah beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman ve Tamer Kıran, önceki gün akşam saatlerinde yıldız oyuncu Gökhan ile masaya oturdu. Siyah beyazlı kulüp dışında kendisini 5 kulübün istediğini ifade eden Gökhan Süzen'in Beşiktaşlı yöneticilerden yıllık 1.5 milyon Euro istemesi dikkat çekti.

Tamer Kıran ikna etti

Kulübünün bütçesine göre hareket ettiklerini belirten Futbol Komitesi'nden Sorumlu Yönetici Tamer Kıran, daha sonra Gökhan'a yıllık 800 bin Euro ve maç başı olmak üzere toplam 1 milyon Euro'yu bulan bir teklif sundu.

Beşiktaş'ın ekonomik sorunları nedeniyle yıllık 1,5 milyon Euro istemekten vazgeçen Gökhan Süzen'in ikna olması siyah beyazlı yöneticileri sevindirdi. Gökhan'ın bugün Antalya kampına katılarak çalışmalara başlayacağı belirtildi.

Gökhan Süzen kimdir?

- Doğum yeri: Düzce
- Doğum tarihi: 12 Temmuz 1987
- Mevkii: Sol bek
- Boy: 1.80 cm Kilo: 73 kg
- Altyapı: Düzcespor (2001-04), G.Saray (2004-06)
- Profesyonel kariyer: İstanbul BŞB (2006-2013), Alibeyköy
(2007-08 / kiralık)

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam