"Geçmiş geçmişte kalmıştır"

Şanlıurfaspor'da yapılacak olağanüstü kongrenin tek başkan adayı olan Fethi Şimşek açıklamalarda bulundu.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
'Geçmiş geçmişte kalmıştır'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Ocak 2013 12:08
Şanlıurfaspor'da yarın yapılacak olağanüstü kongrenin tek başkan adayı olan iş adamı Fethi Şimşek, ''Geçmiş geçmişte kalmıştır, biz geleceğe odaklanacağız'' dedi.

Şimşek, bir otelde düzenlediği basın toplantısında, kamuoyunun ciddi desteğini alarak yönetime talip olduklarını belirtti.

Göreve gelmeleri halinde takımın başarısı için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini, başarının her şeyden önemli olduğunu vurgulayan Şimşek, Şanlıurfaspor'un Süper Lig'e yükselmesi halinde kentin marka değerinin de yükseleceğine inandığını söyledi.

Fethi Şimşek, yarın gerçekleştirilecek kongreye bütün delegelerin katılımını beklediklerini belirterek, şunları kaydetti:

''Göreve gelmemiz halinde takımın kurumsallaşmasına yönelik çalışmalar yapmak istiyoruz. Daha önce neyin olup, olmadığını çok dillendirmek istemiyoruz. Ne vardı ne yoktu- O çok önemli değil. Geçmiş geçmişte kalmıştır, biz artık geleceğe odaklanacağız. Altyapı yoksa altyapı veya takımın diğer eksiklikleri varsa onu gidermeye çalışacağız. Biz ne yapılmadığını saymakla meşgul olmayacağız, neler yapılabileceğine ilişkin çalışma yaparak, geleceğe bakacağız. Artık Şanlıurfa büyükşehir ve büyük düşünmemiz gerekiyor. Bu takım memleketimizin kalkınması için en büyük etkenlerden biridir. Urfa sadece kendisi için değil bölge içinde önemlidir. Urfaspor'un başarılı olması bütün doğu ve güneydoğu için çok önemlidir. Gelişim ve birlik beraberlik için bu çok önemlidir.''

Şanlıurfaspor'da Kulüp Başkanı Kemal Saraçoğlu ve beraberindeki bazı yönetim kurulu üyeleri geçen ay istifa etmiş, mevcut yönetim 17 Ocak Perşembe günü olağanüstü kongre kararı almıştı.
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam