Galatasaray, sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile hakem kararlarına tepki gösterdi.
"Günaydın Galatasaray Ailesi" metni ile yapılan paylaşımda, daha önce Galatasaray tribünlerinde açılan ve hakem eleştirilerinde bulunan 3 pankarta yer verildi.
Kulübün yaptığı paylaşımda sırasıyla, "Türk futboluna yakışmıyorsunuz", "Masabaşı Hesaplar Kurulu" ve "Bu takım bu sene söke söke şampiyon" pankartlarına yer verildi.
"Günaydın Galatasaray Ailesi" metni ile yapılan paylaşımda, daha önce Galatasaray tribünlerinde açılan ve hakem eleştirilerinde bulunan 3 pankarta yer verildi.
Kulübün yaptığı paylaşımda sırasıyla, "Türk futboluna yakışmıyorsunuz", "Masabaşı Hesaplar Kurulu" ve "Bu takım bu sene söke söke şampiyon" pankartlarına yer verildi.
⚡Galatasaray'ın paylaşımı;
"Türk futboluna yakışmıyorsunuz"
"Masabaşı Hesaplar Kurulu"
"Bu takım bu sene söke söke şampiyon" https://t.co/KZQgrVdaMd
— Sporx (@sporx) April 4, 2024
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU