Futbolcu olmak isteyenler dikkat!

Futbolun önde gelen isimlerinin desteğiyle ilerleyen Hayalim Futbol Serüveni Ocak ayında başlıyor.

Haber; Basın Bülteni
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Futbolcu olmak isteyenler dikkat!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
24 Aralık 2013 11:45
Türk futboluna yeni yetenekler kazandırmak üzere yola çıkan ve futbolun önde gelen isimlerinin desteğiyle ilerleyen Hayalim Futbol Serüveni Ocak ayında başlıyor.

İlk pilot şehir olan Çanakkale’de futbolcu taramasına başlayacak olan dev proje, Türkiye’de her yıl Edirne’den Van’a 40 bölgede, Avrupa’da ise Türklerin yoğun olduğu bölgelerde 14-18 yaş arası futbolcu taramaları gerçekleştirecek.

Keşfedilen yetenekli gençler önce profesyonel altyapılara yerleştirilecek sonra da “Bireysel Performans Akademisinde” yetiştirilecek. Hayalim Futbol’un bir akademisi de Almanya’da bulunuyor.

Akademide bireysel performans antrenörleri eşliğinde sporcuların performansları üzerine birebir çalışmalar yapılacak. Fiziksel ölçümlerinden psikolojik durumlarına kadar futbol hayatları kontrol altında tutulacak. Kulüplerinde futbol oynamaya devam ederken yetersiz yanları “Bireysel Performans Akademisinde” gelişecek. Projeye destek veren ünlü futbol adamlarının bilgilerinden yararlanacaklar. Seminerlere katılacaklar, yabancı dil öğrenecekler. Tarama yapılan şehirlerde seçilen futbolcu adayları akademiden ücretsiz faydalanacaklar.

Hayalim Futbol Faaliyetleri;
www.hayalimfutbol.com
www.facebook.com/hayalimfutbolturkiye
www.twitter.com/hayalimfutbol adreslerinden takip edilebilir.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam