"Fenerbahçe benim evim"

Sezonun ilk devresini Atletico Madrid'de geçirdikten sonra tekrar Fenerbahçe'ye geri dönen milli orta saha oyuncusu Emre Belözoğlu, Madrid'de havaalanında son kez İspanyol medyasına konuştu.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
'Fenerbahçe benim evim'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
31 Ocak 2013 19:33
- SPORX DIŞ HABERLER - Atletico Madrid'de geçirdiği 6 ayın ardından tekrar Fenerbahçe'ye transfer olan A milli futbolcu Emre Belözoğlu, Madrid'den ayrılmadan önce İspanyol basınına açıklamalarda bulundu.

33 yaşındaki deneyimli orta saha oyuncusu, İspanya'da muhteşem bir deneyim geçirdiğini söylerken; "Kulübe tekrar Fenerbahçe'ye dönmeme izin verdikleri için teşekkür ediyorum. Madrid'de, oyuncular ve idari ekip bana çok iyi davrandı. Diego Simeone, Miguel Angel Gil ve Enrique Cerezo'ya teşekkür ediyorum. Herşey için herkese teşekkür ediyorum. Tekrar söylüyorum ki burada muhteşem bir tecrübe edindim ve herkes ailem gibiydi. Ancak, Fenerbahçe beni seviyor ve bana 2 yıllık bir kontrat önerdi. Bunun benim için en iyisi olduğunu düşünüyorum" dedi.


"MUHTEŞEM BİR DENEYİMDİ"

Atletico Madrid'e güvendiğini belirten Emre; "Atletico son 6 ayda muhteşem zamanlar yaşadı. Avrupa Ligi'ni ve Kral Kupası'nı kazandık. Ligde Şampiyonlar Ligi pozisyonunda ve neden sezon sonunda Atletico'yu şampiyon olarak görmeyelim. Atletico için herşey en güzel biçimde gerçekleşsin. Burada idmanlarda, maçlarda ve ligde muhteşem bir deneyim yaşadım" diyerek kulübün katıldığı her turnuvayı kazanabilecek kalitede olduğunu belirtti.

Emre, burada geçirdiği hiçbir anı unutmayacağını dile getiren Emre; "Burada 20 maç oynadım. Benim için bu rakam oldukça normal çünkü komple bir takıma geldim. Fenerbahçe ve Türkiye benim evim. Beni çok istediler ve ben çok fazla konuşmadım çünkü burada da mutluydum. Herşey için teşekkür ediyorum" diyerek sözlerine son verdi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam