Ersun Yanal, Antalya ile 3.5 yıllık imzaladı

Antalyaspor'da Ersun Yanal dönemi bugün başladı. Yanal, Antalyaspor ile 3.5 yıllık sözleşme imzaladı.

Abone Ol
Ersun Yanal, Antalya ile 3.5 yıllık imzaladı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
11 Kasım 2020 10:24
Fraport TAV Antalyaspor'da teknik direktörlüğe Ersun Yanal getirildi. Kırmızı-beyazlı kulübün, teknik direktör Tamer Tuna ile yolların ayrılmasının ardından bir süredir Yanal ile yaptığı görüşmeler olumlu sonuçlandı.

Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Murat Süğlün, her konuda anlaşmaya vardıkları Ersun Yanal ile 3,5 yıllık sözleşme imzaladıklarını açıkladı.


ANTALYASPOR'UN AÇIKLAMASI

Antalyasporumuz, Teknik Direktör Ersun Yanal ve ekibi ile her konuda anlaşma sağlamış bulunmaktadır. Kulübümüzün vizyonu doğrultusunda uzun soluklu bir yapılanma hedefiyle yola çıktığımız Sayın Yanal ve ekibi ile 3.5 yıllık sözleşme imzalanmıştır. Anlaşmanın kulübümüze hayırlı olmasını diler, Sayın Yanal ve ekibine, kırmızı beyaz renklerimiz altında başarılar dileriz.

TESİSLERİMİZİ BİLE GEZMİŞTİ

FTA Antalyaspor Basın Sözcüsü Süğlün, Abdullah Avcı ile yapılan görüşmeleri ise "Değişik bir görüşmeydi. Bize yakışmaz. Konuşmalar farklıydı. Sonrasında verilen karar farklıydı. Antalya'ya geldi, tesisleri de gezdi. Sözlerinden kendisinin bu sezon takım çalıştırmayacağını düşündük. Sonrasında Trabzonspor'a gitmesi beni çok şaşırttı. Sonsuz başarılar dileriz" dedi.

PES 2021 KAZANMAK İÇİN HEMEN TIKLA

Tümü
TÜMÜ