Engin Baytar: "Daha fazlasını yapmalılar"

Galatasaraylı eski futbolcu Engin Baytar, TRTSpor'a konuştu.

, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Engin Baytar: 'Daha fazlasını yapmalılar'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
03 Aralık 2021 02:23
Galatasaray'ın eski oyuncularından Engin Baytar, sarı kırmızılı kulübün son durumuyla ilgili TRT Spor'a yorumlarda bulundu.

Engin Baytar Galatasaray'ın Avrupa'daki konsantrasyonunun ligde olmadığını belirterek şampiyonluğun çok zor olduğunu belirtti.

"HAVLU ATTI DİYEMEM AMA ÇOK ZOR"

"Çok farklı bir Galatasaray var, lig ve Avrupa arasında. Bana sorarsanız tamamen Avrupa'ya odaklanmış bir Galatasaray var. Son maçta büyük bir yara aldı, bu saatten sonra havlu attı diyemeyeceğima ama çok zor bu saatten sonra şampiyon olması."

"GENÇ DE OLSANIZ ŞAMPİYONLUĞA OYNANMASI LAZIM"

"Fatih hoca zaten 3-4 senelik projesi olduğunu söylemişti. Yine de ne olursa olsun ne kadar genç futbolcu da olursanız olun şampiyonluğa oynanması lazım. Galatasaray forması giyiyorsunuz, sadece Avrupa maçlarında değil Süper Lig maçlarında da göstermelisiniz"

"BİRAZ DAHA FAZLASINI YAPACAKLAR"

"Arkada Marcao iyi, Nelsson'la iyi ikili oldular ama ben hücum oyuncusu olduğum için Kerem'le Halil derim, orta sahada da Berkan derim. Onların iyi olması, Galatasaray'ın da iyi olması lazım, biraz daha fazlasını yapacaklar ki Galatasaray daha iyi olsun. Galatasaray eski günlerine dönecektir"

"DÜNYA KUPASI'NA KATILABİLİRİZ"

"Dünya Kupası'na katılma şansımız var. Portekiz'i geçersek umarım finalde Makedonya ile karşılaşırız. İtalya gelirse işimiz çok daha zor olur."

Tümü
TÜMÜ