Duran: "Peçenek'e armağan edeceğiz"

TKİ Tavşanlı Linyitspor Genel Menajeri Abdullah Duran, Çaykur Rizespor karşılaşmasını kazanıp, galibiyeti rahmetli Arif Peçenek'e hediye etmek istediklerini belirtti.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Duran: 'Peçenek'e armağan edeceğiz'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
31 Ocak 2013 16:44
TKİ Tavşanlı Linyitspor Genel Menajeri Abdullah Duran, ''Haftasonu kendi evimizde Çaykur Rizespor ile yapacağımız maçı kazanmak istiyoruz'' dedi.

Abdullah Duran, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 3 gün önce takımın teknik direktörü Arif Peçenek'in vefatı dolayısıyla futbolcuların, cenaze törenine katılmak için Ankara'ya gittiğini söyledi.

Bu nedenle Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF), 3 Şubat'ta sahalarında yapacakları Çaykur Rizespor maçının ertelenmesi talebinde bulunduklarını ifade eden Duran, şöyle konuştu:

''Federasyon, Çaykur Rizespor maçının, ligdeki maç trafiğinin karmaşıklığı ve yoğunluğu nedeniyle erteleyemeyeceklerini bize iletti. Takımımızın hocası Peçenek'in vefatı, camiamızı derinden üzdü. Biz de TFF'den böyle bir talepte bulunmuştuk. Fakat federasyon talebimize olumlu cevap vermedi. Haftasonu kendi evimizde Çaykur Rizespor ile yapacağımız maçı kazanmak istiyoruz. Bu maçı kazandığımız takdirde maçı, rahmetli Arif Peçenek'e hediye edip, takımın moralini bir nebze de olsa yükselteceğiz.''

Duran, takımın oyuncularından Osman Fırat'ın sözleşmesini feshettiklerini de sözlerine ekledi.


GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam