Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Draymond, belgesel projesi için Barkley ile bir araya geliyor

Golden State Warriors, yeni bir hikaye anlatımı belgesel projesi için, uzun süredir kavgalı olduğu NBA efsanesi Charles Barkley ile bir araya gelecek.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Golden State Warriors, yeni bir hikaye anlatımı belgesel projesi için, uzun süredir kavgalı olduğu NBA efsanesi Charles Barkley ile bir araya gelecek.

ABD'nin TNT kanalı, Bleacher Report işbirliği ile yapacağı "Beş gecelik canlı bir belgesel etkinliğini" duyurdu. "The Arena" isimli belgesel, "oyunu çevreleyen hikayelere" odaklanacak. Belgesel serisi için Sir Charles'a ek olarak Green, Miami Heat efsanesi Dwyane Wade ve yayıncı / sunucu Cari Champion ile beraber olacak.

Seride "NBA'in eşi görülmemiş zamanlarda oynamaya geri dönüşü" ve Barkley, Green, Wade ve Champion arasında "samimi sohbetler" ve "kültürü şekillendiren sesler" yer alacak.

Geçmişte Green, Barkley'nin ifadelerini reddetmiş ve kendisi ile olan memnuniyetsizliğini birçok kez belirtmişti. Barkley ayrıca Warriors'ı sık sık eleştiren bir kişiydi ve Green'i yumruklama arzusunu dile getirmişti. Ayrıca, Draymond'ın bu sezon Golden State'in durumuna bağlı olarak yaşadığı sıkıntılarıyla dalga geçmesiyle de hatırlanıyor.