Denizli Belediyespor'da seri devam edecek

Denizli Belediyespor Teknik Direktörü Adnan Erkan, Kırklarelispor maçını kazanıp, 6 maçlık yenilmezlik serisini devam ettirmek istediklerini söyledi.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Denizli Belediyespor'da seri devam edecek
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
24 Ocak 2013 19:25
Denizli Belediyespor Teknik Direktörü Adnan Erkan, yakaladıkları 6 haftalık yenilmezlik serisini devam ettirmek istediklerini söyledi.

Ligde ikinci yarının ilk maçında pazar günü Kırklarelispor'u ağırlayacak Denizli Belediyespor, bu maçın hazırlıklarını Kınıklı'daki altyapı tesislerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Kırklarelispor maçının provası şeklinde yapılan çift kale maçı, Denizli Belediyespor Başkanı Rüşan Uzunoğlu ile yönetim kurulu üyeleri de izledi.

Teknik direktör Adnan Erkan, antrenmanın ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, Kırklarelispor'un iyi bir takım olduğunu belirterek, karşılaşmanın zor geçeceğini ifade etti.

İlk yarıdaki son 6 maçta yenilmediklerini anımsatan Erkan, ''Yakaladığımız 6 haftalık yenilmezlik serimizi devam ettirmek istiyoruz. Bunun için de Kırklarelispor maçını kazanmalıyız. Formda takımlar için devre arasına girmek olumsuzluk olarak algılansa da biz çalışmalarımızı maksimum düzeyde yaptık'' diye konuştu.

Denizli Belediyespor'un pazar günü Kırklarelispor ile yapacağı karşılaşmayı Kahramanmaraş bölgesi hakemlerinden Ali Karatutlu yönetecek.


GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam