ÇATIŞMA! Real Madrid'e tarihi CEVAP

Real Madrid'de yaşanan kriz konusunda bir haber yapan İspanyol gazetesi bu haber yalanlanınca haberin kaynağını açıklamak zorunda kaldı.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
ÇATIŞMA! Real Madrid'e tarihi CEVAP
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
25 Ocak 2013 10:05
- SPORX DIŞ HABERLER - İspanya'da ilginç günler yaşanıyor. Real Madrid kulübü hakkında yüksek tirajlı bir gazetenin yaptığı bir haber, Madrid kulübünde başkanın olağanüstü bir basın toplantısıyla bu haberi yalanlaması ve gazetenin daha sonra kayıt yayınlaması..

İspanyol Marca gazetesi bugün "Marca yalan söylemez" manşetiyle okuyucularının karşısına çıkarken bir de oyuncular konusunda kulüp cephesinde whatsapp adlı program aracılığıyla yapılan yazışmayı yayınladı.

Marca, yayınladığı haberin ertesi gün Florentino Perez tarafından öfkeyle yalanlandığını, ancak bunun okuyucularına saygısızlık olduğunu yazarak kulüpte yaşanan olayların iki kişi arasında geçen mesajlaşmalar sonucu iddia edildiğini ancak bu olayın kulüpteki bir çok kaynak tarafından doğrulandığını iddia etti.

Futbolculardan Iker Casillas ve Sergio Ramos'un "Sezon sonu ya Jose Mourinho ya biz" dediğini ve bunu başkan Florentino Perez'e ilettiği konusunda önceki gün manşetine haber veren İspanyol gazete Perez'e çok net bir cevap verdi ve bu görüşmenin doğruluğunun detaylarına yer verdi.

Marca'nın yayınladığı yazışmada ise Real Madrid kulübünden bir yetkili ile yapılan görüşme ve bazı oyuncuların takımdan ayrılacağı konusunda alınan bilgi yer alıyor. Real Madrid kulübünde başkan Perez dün düzenlediği basın toplantısında gazetecilere saygı duyduğunu söylerken, "sınırı aşıyorlar" sözleriyle Marca gazetesini yalanlamıştı.

Gelecek yaz Madrid'de yaşanacaklar şimdiden merak ediliyor... 

 

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam