Bursaspor'dan iddialı sözler

Ziraat Türkiye Kupası'nda Sivasspor ile karşılaşacak olan Bursaspor'da futbolcular karşılaşma öncesinde iddialı açıklamalarda bulundu.

Haber; DHA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Bursaspor'dan iddialı sözler
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
11 Ocak 2013 16:19
Ziraat Türkiye Kupası'nda pazar günü Sivasspor ile karşılaşacak olan Bursaspor'da yöneticiler ve futbolcular umutlu konuştu. Futbolcular, iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ve yeni yıla galibiyetle başlamak istediklerini söyledi.

Bursaspor Genel Sekreteri İlhan Uslu, Sivasspor ile oynayacakları Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmasını kazanarak grupta avantajlı duruma gelmek istediklerini söyledi. Uslu, "Çok önemli bir maç oynayacağız. Kazandığımızda iddialı bir duruma geleceğiz. Hava şartları önemli. Maçın gece olmayacak olması hava şartları açısından önemli. Kazandığımızda avantajın bize geçeceğine inanıyoruz. Fenerbahçe ile oynayacağımız maça daha moralli çıkacağız" dedi.

BASSER: ÇOK ZOR OLACAK
Bursaspor'un sağ kanat savunma oyuncusu Basser ise zorlu kış şartlarında bir maç oynayacaklarına dikkat çekti. Basser, "Yeni yılın ilk mücadelesine çıkacağız. Hava şartlarını düşünecek olursak bir hayli zorlu geçecek. Bizim iki gün önce oraya gitmemiz, Sivas'taki şartlara uyum sağlamamız açısından önemli" diye konuştu.

SERDAR AZİZ: ZORLU SERİDEYİZ
Bursaspor'un savunma oyuncusu Serdar Aziz, kupada Sivasspor ile zorlu bir mücadele yapacaklarını belirtti. Serdar maçla ilgili şunları söyledi:

"Bizim hedeflerimizden birisi Ziraat Türkiye Kupası. Sivas'ta çok soğuk bir hava bizi bekliyor. Sivasspor iyi bir takım. Burada kazanmak istiyoruz. Sonra evimizde Fenerbahçe maçı var. Zorlu bir periyot içindeyiz. İyi çalışıyoruz. Geç gelen yabancı arkadaşlarımız da iyi çalıştılar. Hazırız. Onların vereceği katkılar bizi galibiyete taşıyacaktır."

HAKAN ASLANTAŞ: MUTLU DÖNMEK İSTİYORUZ
Hakan Aslantaş da Sivasspor ile grubun zorlu maçlarından birini oynayacaklarına dikkat çekti. Hakan, "Sivasspor'u yendiğimizde bir anlamda garantilemiş olacağız. Fenerbahçe maçına daha moralli çıkacağız. Yeni yıla moralli ve iyi başlamak istiyoruz. Bizim ligde ve kupada hedefimiz var. Kazandığımızda taraftarlarımızı da mutlu etmiş oluruz" dedi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam