Devre arasında Polatlı Bugsaşspor'dan Şener, Karşıyaka'dan Onur ve Stoke City'den Edu'yu kadrosuna katan Bursaspor'da transfer çalışmaları sürüyor. Yeşil beyazlıların savunmanın solu için ise Galatasaray'da fazla forma şansı bulamayan Çağlar Birinci için görüşmeleri sürdürdüğü öğrenildi.
FORVET VE STOPER TAKVİYESİ
Öte yandan Bursaspor'un stoper ve forvet hattı için de çalışma yaptığı, listede bulunan isimlerle temaslara başlandığı ifade edildi. Yeşil beyazlı yönetim bu bölgelere de takviye olabileceği, görüşmelerin olduğunu kaydetti.
FORVET VE STOPER TAKVİYESİ
Öte yandan Bursaspor'un stoper ve forvet hattı için de çalışma yaptığı, listede bulunan isimlerle temaslara başlandığı ifade edildi. Yeşil beyazlı yönetim bu bölgelere de takviye olabileceği, görüşmelerin olduğunu kaydetti.
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU