Bir taşla iki kuş!

Gelecek sezon için Josep Guardiola ile anlaşan Bayern Münih, bunun ilk olumlu etkisini Brezilyalı yıldız Neymar'ın transferinde görebilir.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Bir taşla iki kuş!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
17 Ocak 2013 22:34
Alman devi Bayern Münih yaptığı açıklamalayla gelecek sezondan itibaren takımın başında Barcelona'nın eski çalıştırıcıs Josep Guardiola'nın olacağını açıklayarak sürpriz bir hamle yapmıştı. Ancak sürprizler bununla sınırlı kalmayabilir.

Gelen son bilgilere göre Santos'ta oynayan Brezilyalı yıldız futbolcu Neymar, Guardiola'nın B.Münih'i çalıştıracak olması nedeniyle Alman ekibine transfer olabileceği iddia edildi. Neymar'ın Guardiola'ya büyük saygı duyduğu ve bu yüzden Bayern Münih'e transfer olmayı düşünebileceği belirtildi.

Genç yıldız ile bir çok Avrupa ekibi de ilgileniyor. Özellikle Real Madrid ve Barcelona ile adı geçen Neymar, Paris Saint-Germain, Manchester City ve Chelsea'nin de transfer listesinde yer alıyor.

2014 Dünya Kupası bitene kadar ülkesinden ayrılmayacağını açıklamış olan Neymar'ın nasıl bir tercih yapacağı ise herkes tarafından oldukça merak edilen bir konu.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam