Bir inat! Bir inat! Müthiş pazarlık...

Yönetici Şekip Mosturoğlu ve menajer Hasan Çetinkaya Younes Belhanda transferi için Fransa'da yaptıkları girişimlerde ilk günde sonuç alamadı.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Bir inat! Bir inat! Müthiş pazarlık...
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
30 Ocak 2013 19:30
- SPORX ÖZEL - Fenerbahçe'nin uzun süredir transferi için uğraştığı Faslı Younes Belhanda için kulüp yöneticileri bugün bir kez daha Montpellier yetkilileriyle masaya oturdu.

Fenerbahçeli yönetici Şekip Mosturoğlu ve idari menajer Hasan Çetinkaya gündüz saatlerinde Montpellier kulübünde yaptığı pazarlıklarda sonuç çıkmadı. Yaklaşık 4 saat süren görüşmede tarafların ödeme planı ve Fransız kulübünün istekleri transferi tıkadı.

Fenerbahçe'nin 8 milyon euroluk teklifine Montpellier kulübü olumlu yanıt verirken oyuncunun bir sonraki transferinden istediği pay oranı ve bonservisi iki taksitte istemesi transferi sıkıntıya soktu. Sarı-lacivertli cephede yaşanan bu gelişme sonrasında Aziz Yıldırım'ın Fransa'da bulunan yöneticilere tam talimat verdiği öğrenilirken, transfer için iki cephe Perşembe günü son kez masaya oturacak.

Fenerbahçe Spor Kulübü'ne yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre ise transferin gerçekleşme olasılığı yüzde 50 olarak görülüyor.

Fenerbahçe sportif sorumlusu ve teknik direktörü Aykut Kocaman ile Asbaşkan Abdullah Kiğılı daha önce yaptıkları açıklamada Belhanda transferinden vazgeçebileceklerini, bu transferin olmaması durumunda ise herhangi bir hayal kırıklığı olmayacağını vurgulamışlardı.

Belhanda çabaları devam ederken transferin seyiri önümüzdeki saatlerde belli olacak.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam