Beşiktaş ve Torres!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Chelsea'nin yıldızı Fernando Torres ile ilgilendikleri şeklinde Ada basınında çıkan bir iddiaya cevap verdi.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Beşiktaş ve Torres!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Ocak 2013 11:38
Maddi sorunları nedeniyle zor günler geçiren Beşiktaş'ta başkan Fikret Orman borcun azalması adına ekibiyle birlikte çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken, transfer için de ellerinden geleni yaptıklarını defalarca kez dile getirdi.

Transfer girişimleri hakkında taraftarlarına zaman zaman bilgi veren Fikret Orman, Chelsea'nin İspanyol golcüsü Fernando Torres hakkında çıkan iddialara da cevap verdi.

Bursa ziyareti sırasında, İngiliz basınında Fernando Torres'in adının Beşiktaş ile anılması hakkında konuşan Fikret Orman, "Beşiktaş'ta transferleri Başkan yapmaz. Orada çok yetkin arkadaşlarımız var. Ben sadece işin en son finalinde belki oluyorum. O da bana ihtiyaç duyulduğunda. Onu da gizli olarak yapıyorum, Torres ismi doğru değil" dedi.

Ayrıca Fikret Orman, transfer çalışmalarını sürdürdüklerini ancak takıma kazandıracakları isimler için devre arasında çok fazla para harmayacaklarını ifade etti.Tümü
 Reklam