Beşiktaş borsaya bildirdi!

Beşiktaş, Mircea Lucescu'nun çalıştırdığı Shakhtar Donetsk'in Brezilyalı futbolcusu Dentinho'nun transferi için borsaya açıklama yaptı. Tüm Türkiye'ye Sporx'in duyurduğu transfer resmileşiyor.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Beşiktaş borsaya bildirdi!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
24 Ocak 2013 10:05
Hücum hattına takviye yapmak isteyen Beşiktaş, Paris Saint Germain'in yıldızı Nene'nin Katar'a gitmesinin ardından Dentinho'yu kadrosuna katmak için son aşamaya geldi. Siyah-beyazlılar, borsaya yaptığı açıklamada transfer görüşmelerinin başladığını duyurdu.

İlk kez Sporx.com'un Çarşamba günü sabah saatlerinde duyurduğu bu flaş transfer gelişmesinin ardından Ukrayna'da bulunan Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran ile Futbol İdari Direktörü Semih Usta, Brezilyalı futbolcunun transferi için yaptığı görüşmelerin ardından Shakhtar Donetsk ile anlaşmaya vardı.

Mircea Lucescu'nun çalıştırdığı Shakhtar Donetsk'i ikna eden Beşiktaş, 23 yaşındaki Dentinho'ya da şartlarını kabul ettirdi. Anlaşmanın ardından Beşiktaş Kulübü'nün borsaya yaptığı açıklamada, "Futbolcu Bruno Ferreira Bonfirm Dentinho'nun transferi için kulubü Shakhtar Donetsk ile görüşmelere başlanmıştır" denildi. 

Bu anlaşmanın ardından Dentinho, Beşiktaş'ta kiralık olarak forma giyecek. Opsiyon hakkı bulunan Beşiktaş, istediği taktirde Brezilyalı futbolcunun bonservisini alabilecek.

Siyah-beyazlılar kısa bir süre içerisinde borsaya transferin resmen gerçekleştiğini açıklamasının ardından Dentinho'yu İstanbul'a getirecek. 

DOĞRU GAZETECİLERE (!) TEŞEKKÜRLER

Tüm Türkiye'ye ilk kez dün sabah saatlerinde Sporx.com'un ÖZEL HABERİ ile duyurduğu Beşiktaş'ın Dentinho transferi resmileşiyor. Medya ise saatler sonra gelişmeyi son dakika olarak geçti. Haberin kaynağını doğru ileten ve iletemeyen (!) düzgün gazetecilere teşekkürler

PEKİ KİM BU DENTINHO? İŞTE BREZİLYALI'NIN BİLİNMEYENLERİ... TIKLAYIN...Tümü
 Reklam