Belhanda'da gelişmeler...

Fenerbahçe'nin prensip anlaşmasına vardığı Belhanda, herhangi bir kulüp ile anlaşması durumunda Fas Milli Takımı'ndan 48 saat sürüyle imza izni aldı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Belhanda'da gelişmeler...
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
17 Ocak 2013 15:06
Fenerbahçe'nin en büyük transfer hedefi olan Belhanda'da sıcak gelişmeler yaşanıyor! Belhanda ile prensip anlaşmasına varan sarı-lacivertli yönetim Montpellier Başkanı Louis Nicollin ile ödeme planı konusundaki görüşmelerini sürdürüyor. 
 
Nicolin'in "Fenerbahçe bonservis ücretini taksitli ödemek istiyor" açıklamasının ardından bir açıklama da Belhanda cephesinden gelmişti. Fenerbahçe'nin teklifine sıcak baktığını dile getiren Belhanda, sarı-lacivertli kulübün kendisine Montpellier'den aldığı ücretin üç katını ödeyeceğini dile getirmişti.
 
Fas basınına Fenerbahçe hakkında flaş bir açıklama yapan Belhanda, sonunda Montpellier'e de rest çekti. Fas sitesi Maroc Football'un haberine göre, Belhanda, herhangi bir kulüp ile anlaşması durumunda Fas Milli Takımı'ndan 48 saat sürüyle imza izni aldı. 
 
Belhanda ile el sıkışan Fenerbahçe, Montpellier Başkanı Louis Nicollin ile ödeme takvimi konusunda el sıkışırsa Faslı yıldıza önümüzdeki haftaiçi resmi imzayı attıracak.F.BAHÇE TARAFTARI BELHANDA İÇİN BUNU SÖYLÜYOR

 
Tümü
 Reklam