"Belhanda ve Sneijder..."

Medical Park Antalyaspor'un Fas asıllı Hollandalı oyuncusu Ismail Aissati, Younes Belhanda ve Weslej Sneijder hakkında konuştu.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
'Belhanda ve Sneijder...'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
14 Ocak 2013 17:39
Medical Park Antalyaspor'un Fas asıllı Hollandalı oyuncusu Ismail Aissati, Galatasaray'ın transfer gündemindeki Wesley Sneijder ve Fenerbahçe'nin kadrosuna katmak istediği Younes Belhanda ile ilgili açıklamada bulundu.

İsmail Aissati, Fenerbahçe'nin gündemindeki Belhanda ile ilgili olarak Lig TV'ye yaptığı açıklamada, "Herkesin bildiği kaliteli bir isim. Türkiye'ye gelip gelmeme kararı ona ait. Kültür olarak iki yakın ülke olduğumuzu düşünüyorum. Eğer gelirse kısa sürede uyum sağlar. Türkiye Ligi çok zor bir lig ve gelirse zor bir lige gelmiş olacak. Ancak kalitesi ortada." diye konuştu.

Aissati ayrıca Galatasaray'ıın renklerine bağlamak istediği Wesley Sneijder'in de dünyanın tanıdığı bir isim olduğunu belirterek Hollandalı yıldızın Türkiye'ye geldiği takdirde zor bir lig oynayacağını söyledi. Faslı yıldız ayrıca Wesley'in kardeşi Rodney ile de zaman zaman görüştüğünü ifade etti.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam