Avcı Mesut'a kaç puan verdi?

Milli Takımlar Teknik Sorumlusu Abdullah Avcı, FIFA tarafından düzenlenen FIFA 2012 Balon d'Or Ödülleri'nde ilk tercihini Real Madrid takımında forma giyen Portekizli'den yana kullandı.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Avcı Mesut'a kaç puan verdi?
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
08 Ocak 2013 06:18
FIFA tarafından düzenlenen FIFA 2012 Balon d'Or Ödülleri'nde Abdullah Avcı ilk tercihini Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo'dan yana kullandı.

Milli Takımlar Teknik Sorumlusu Abdullah Avcı, 5 puanı Ronaldo'ya verirken, ikinci tercih olarak Barcelona'nın Arjantinli futbolcusu Messi'ye 3 puanı uygun gördü. Avcı'nın son seçeneği ise Almanya Milli Takımı'nda forma giyen Mesut Özil oldu.

Abdullah Avcı'nın yanı sıra Emre Belözoğlu ise ilk tercihini takım arkadaşından yana kullandı. Atletico Madrid takımından Radomel Falcao'ya 5 puan veren tecrübeli futbolcunun ikinci tercihi Mesut Özil olurken, Emre son tercihinde ise Cristano Ronaldo'ya 1 puan verdi.

Her iki isimde ilk tercihlerini farklı futbolculardan yana kullanırken, Arjantini yıldız Lionel Messi, FIFA Ballon d'Or'u (Altın Top) bir kez daha kazanma başarısı gösterdi.
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam