Altay yönetiminde istifa

2. Lig'de mücadele eden İzmir temsilcilerinden Altay'da Profesyonel Şube Başkanı Gürhan Şevket Özbelge istifa etti.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Altay yönetiminde istifa
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
02 Ocak 2013 20:01
Altay Kulübü Profesyonel Şube Başkanı Gürhan Şevket Özbelge, kulüp yöneticiliği görevinden istifa etti.

Özbelge, yaptığı yazılı açıklamada, kulübün birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğu günlerde, kişiler yıpratılmaya çalışılırken, camianın zarar gördüğünü belirtti.

Geçmişten gelen borç kamburuyla sorunları gidermeye çalışmanın zannedilenden daha zor olduğunu vurgulayan Özbelge, camianın büyüklerinin yönetim kuruluna destek çıkması gerektiğini ifade etti.

Özbelge, sezon başındaki yollarından, prensiplerinden ve bakış açısından yönetimsel bazda uzaklaşıldığını belirterek, şunları kaydetti:

"Yönetime girmem için yapılan telkin ve vaatlerin yakınından geçilmediğine, maalesef göreve gelmemizden kısa bir süre sonra şahit olmuş bulunuyorum. Sağlıklı bir görev paylaşımı ve doğru çalışan bir profesyonel şubesi olmayan yönetim kurulunun maddi sıkıntısı olmasa dahi başarılı olması düşünülemez.

Şu dakikadan itibaren yönetimimizin çok güzel işler başarmaya devam edeceğine yürekten inanıyorum ve gerçekleşecek güzel projelerin devamının geleceğine eminim fakat karar merci olmadığım bir yönetim kurulunun, başarısızlığına ortak olmayı istemediğim gibi, olası başarıların altında imzamın da olması, benim yapabileceğim bir davranış biçimi değildir. Ortak çabalarımız sonucu elde ettiğimiz değerlerin yitip gitmesine şahit olmak hayattaki son temennilerimden biri olduğu için bazı şeyleri gösterebilme adına yöneticisi olmaktan şeref duyduğum Altay Spor Kulübü yöneticiliğinden üzülerek istifa etmiş bulunuyorum. Kırgınım, ama küskün değilim."

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam