Alonso'dan Liverpool'a ...

İspanya La Liga takımlarından Real Madrid'in İspanyol yıldızı Xabi Alonso, İngiltere Premier League'ye dönebileceğini söyledi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Alonso'dan Liverpool'a ...
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
04 Ocak 2013 18:30
İspanya La Liga takımlarından Real Madrid'in İspanyol yıldızı Xabi Alonso önümüzdeki sezon İngiltere Premier League dönebileceğini ifade etti.

Geleceğiyle ilgili henüz bir karar vermediğini söyleyen Alonso, şu an Real Madrid de mutlu olduğunu ve olabildiğince iyi bir performans göstermek istediğini belirterek, "Önümüzdeki bir kaç ay içinde neler olacak hep beraber göreceğiz" şeklinde konuştu. 

Alonso, son olarak Premier Lig'e dönme ihtimalinin sorulmasıyla ilgili olarak da, "Orada oynamaktan her zaman keyif aldım ve oraya dönmek için her zaman ihtimal vardır" diyerek İngiltere yolculuğu için açık kapı bırakmış oldu.

Yıldız oyuncunun sözleşmesi 2014 yazında sona eriyor ve sözleşmesinin de hala yenilenmemesi beraberinde de spekülasyonların oluşmasına yol açıyor. İngiliz ekibi, Liverppol da yaklaşık 3.5 yıl önce 30 milyon pounda Real Madrid'e sattığı Xabi Alonso'yla yeniden sözleşme imzalamak istediğini belirtmişti.

Alonso'yla ilgili kulislerde konuşulan dedikoduysa; Real Madrid'in oyuncuya bir yıllık sözleşme önermesi, Alonso'nun da bunu kabul etmeyip iki yıllık bir sözleşme istemesi.

Kariyerinde Dünya Kupası Şampiyonluğu, Avrupa Kupası Şampiyonluğu, Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu ve La Liga Şampiyonluğu bulunan tecrübeli oyuncu İspanya basınına verdiği demeçte ise, "MAdrid kariyerimin ne olacağı konusunda hiç bir fikrim yok" dedi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam