Ağaoğlu'ndan 1461 Trabzon açıklaması

Trabzonlu işadamı Ali Ağaoğlu, 1461 Trabzon'u satın alacağı yönündeki iddialar üzerine bir açıklama yaptı.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Ağaoğlu'ndan 1461 Trabzon açıklaması
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
08 Ocak 2013 16:05
Trabzonspor'un pilot takımı olan ve kulübün satmak istediği PTT 1. Lig ekibi 1461 Trabzon'a talip olduğu iddia edilen Ali Aağaoğlu'ndan konu ile ilgili bir basın açıklaması geldi.

Futbol ile fazla ilgisinin olmadığını ve çok bilmediği bir alan olduğunu belirten Ağaoğlu, herhangi bir takım satın almak gibi bir niyetinin olmadığını açıkladı.

İşte Ağaoğlu'nun açıklaması;

Bugün (8 Ocak 2013) tarihinde çeşitli yayınlarda yer alan, Ali Ağaoğlu’nun 1461 Trabzon'u işadamı Ömer Ayvacı ile birlikte satın almak istediği yönündeki haberler asılsızdır.

Bir Trabzonlu olarak Trabzon spor kulüplerinin başarısını arzu ederim ancak bugüne kadar herhangi bir kulübü satın almak gibi bir niyetim olmadı. En iyi bildiğim ve sevdiğim işi yaparım, futbol çok ilgilendiğim ve bildiğim bir alan değil. Bu nedenle ne 1461 Trabzon ne de başka bir spor kulübünü satın alma gibi bir düşüncem bulunmuyor.

Bu yönde çıkan asılsız haberlere itibar edilmemesi ve kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi açısından, açıklamamın dikkate alınarak değerlendirilmesini rica ederim.

Saygılarımla.

Ali AĞAOĞLU

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam